Setki urokliwych hoteli, pensjonatów, domków, rozległych jezior oraz pasów zielonych lasów, które znajdują się na Mazurach przyciągają nie tylko rodzinnych wczasowiczów ale są również świetnym miejscem na zorganizowanie różnego rodzaju imprez firmowych i zjazdów absolwentów.

Piękne położenie hoteli nad brzegiem jeziora, możliwość urządzania biesiad, urządzania ognisk i zabaw w plenerze – wszystko to sprawia, że Mazury to idealna destynacja do spotkań eventowych i integracyjnych z okazji różnych wydarzeń firmowych, takich jak rocznice, jubileusze, podsumowania wyników sprzedaży oraz imprez okolicznościowych (bankietów, uroczystych kolacji).

Organizacja eventów firmowych to przede wszystkim wybór odpowiedniego miejsca, umożliwiającego stworzenie klimatu najbardziej zbliżonego do charakteru imprezy.
Atrakcyjną formą wieczornego wypoczynku po wyczerpującej konferencji czy szkoleniu są również imprezy tematyczne. Specjalnie opracowana scenografia sali, wymyślne przebrania dla uczestników oraz autorski scenariusz zawierający niesamowite gry i zabawy pozwalają na przeniesienie się w świat znany do tej pory z mediów.
Masz ochotę na noc w Casino Monte Carlo aby zagrać w ruletkę? czy gorące Hawaje lub Dziki Zachód?

Lista najciekawszych atrakcji na wspólny wypad firmowy:

 • Spływ kajakowy
  Zorganizowany wypad na spływ kajakowy i niczym się nie martw! Większość firm wynajmujących kajaki posiada w swojej usłudze zorganizowany dojazd busem zarówno do miejsca spływu jak i z powrotem.
 • Nauka żeglarstwa
  Mazury to wspaniałe miejsce dające możliwości do nauki żeglarstwa. Wynajmij profesjonalną załogę i ciesz się spokojnymi wodami naszych jezior.
 • Warsztaty kulinarne
  Profesjonalne warsztaty pod opieką doświadczonych, profesjonalnych kucharzy może być świetną formą rozrywki dla osób w każdym wieku.
 • Relaksacyjne SPA
  Masarze, sauny oraz zabiegi na ciało przyniosą Wam wiele relaksu i odprężenia. Spraw aby twoi pracownicy poczuli się wyjątkowo.

Może zainteresuje Cię też

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *