Port Sztynort to legendarna miejscowość na Mazurach. Znajduje się tu pensjonat oraz pole kempingowe. Sztynort to miasteczko żeglarskie, w którym warto spędzić kilka dni i korzystać z jezior oraz otoczenia przyrody. 

W zależności od upodobań można zarezerwować pobyt w przytulnym pensjonacie albo nocleg na łonie natury, czyli na polu kempingowym lub namiotowym. Pensjonat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie portu, obok zespołu pałacowo-parkowego, wśród zieleni. Marina w Sztynorcie to największy port na Mazurach z malowniczą wioską żeglarską. W pensjonacie dostępnych jest 48 miejsc noclegowych, można też skorzystać z oferty wyżywienia. Na miejscu jest też parking, Wi-Fi oraz całodobowa recepcja. Będzie dobrą bazą wypadową dla osób, które chcą odkrywać uroki i atrakcje okolicy.

Atrakcje w okolicy

Przez Sztynort prowadzi kilka tras rowerowych, okolica jest malownicza i nadaje się do podziwiania z tej perspektywy. Popularne trasy to Niebieska Wstęga Jezior oraz trasa wokół jeziora Mamry. W okolicy można też plażować i kąpać się w jeziorach oraz uprawiać sporty wodne. W okolicy nie brakuje miejsc, w których można wypożyczyć sprzęt rekreacyjny i wodny. 

Może zainteresuje Cię też