Andrzej Niemirski to znany aktor z wielu ról serialowych i kinowych. Żegluje od ponad 20 lat, a swoje miejsce odnalazł na Mazurach. Prowadzi tu również działalność – organizuje Rejsy z Aktorem po mazurskich jeziorach. 

Andrzej Niemirski jest warszawiakiem, ale zawsze cenił sobie relaks nad wodą i sporo jeździł z żoną na Kaszuby i nad Bałtyk. Miłość do Mazur przyszła później, gdy zaprosił go tu przyjaciel, który zbierał załogę na tygodniowy rejs. Wspólnie wyruszyli na Wielkie Jeziora Mazurskie.

Co prawda Andrzej Niemirski wtedy jeszcze nic nie wiedział o żeglowaniu, ale szybko spodobało mu się żeglarskie życie i wspólnie z żoną złapali bakcyla. Szybko przyszła wiedza i doświadczenie, aktor brał udział nawet w Zawodach Żeglarskich Aktorów, które zwykle odbywały się w Mikołajkach.

Na czym polega organizowany Rejs z Aktorem? 

Para organizuje rejsy dla osób w hotelach i pensjonatach. Rejsy są dopasowywane do potrzeb gości.  Uczestnik nie znajduje się w klimatyzowanym pomieszczeniu, lecz może poznać smak przygody, adrenalinę oraz wiatr we włosach. Organizator popłynie w dowolne miejsce, pomoże w wędkowaniu, ale chodzi o przygodę, tu nic nie jest podane na tacy – nawet ryba na obiad. Na rejs można zabrać co najwyżej 4 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 lat, dodatkowo płynie pan Andrzej oraz jego żona. To również alternatywa dla dużych wycieczkowców, jeśli ktoś nie lubi i unika tłumu, a preferuje spokój, ciszę i ciekawe anegdoty zarówno o życiu morskim, jak i zawodzie aktora.

Może zainteresuje Cię też