Wynajem jachtów łodzi i motorówek

Mazury są z pewnością jednym z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Niesamowite wschody i zachody słońca oraz błoga cisza powodują, że jest to ostatnio jeden z najchętniej wybieranych zakątków polski do spędzenia czasu wolnego. Wypad na mazury jest świetnym pomysłem zarówno dla rodzin jak i grupy przyjaciół. Każdy może znaleźć indywidualne piękno w tej krainie, jednak coś, co najbardziej przyciąga odwiedzających, a są to piękne, rozległe jeziora, na których spędzanie wolnego czasu może być świetną zabawą ale i relaksem. Aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał miejsca w którym się znajdujemy, dobrym pomysłem jest wynajęcie jachtów. Firmy czarterowe na Mazurach prezentują swój szeroki wachlarz łodzi, jachtów i motorówek w Internecie.

Jednodniowy wypad nad jezioro czy tygodniowy rejs jachtem?

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa i chcesz poskakać do wody na środku jeziora? a może chcesz łowić ryby ze znajomymi w ciszy i spokoju? Zdecyduj sam jak chcesz spędzić ten niezapomniany czas nie zapominając o bezpieczeństwie swoim i Twoich bliskich.

Ceny czarterów na Mazurach

Większość firm wynajmujących łodzie posiadają w swojej ofercie sporą flotę. Są to tzw. Houseboaty, które nie wymagają uprawnień ale również jachty żaglowe, czy motorówki. Ich ceny są zależne od wielkości, wyposażenia, czasu ich wypożyczenia oraz są zależne od danego sezonu. Koszt wynajmu łodzi za jeden dzień zaczynają się od 400zł do nawet 2000 zł

czartery na mazurach

Może zainteresuje Cię też

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *