W Internecie od niedawna można oglądać nowy spot promujący Warmię i Mazury. To krótkie wideo jest historią inwestora i biznesmana, który prowadzi świetnie prosperujący biznes, a także żyje na Mazurach. Takie połączenie zachęca przedsiębiorców do inwestowania na tych terenach.

Kraina Wielkich Jezior – miejsce do życia i pracy 

Większość osób marzy o nowoczesnym domu, pełnym rozwiązań smart i zieleni, satysfakcjonującej pracy oraz czasie na realizowanie swoich zainteresowań. Na filmie promującym Warmię i Mazury widzimy zalety życia w tym regionie. Jest dedykowany osobom, które wahają się, czy i gdzie założyć własną działalność gospodarczą. Okazuje się, że nie musi to być Warszawa czy Wrocław. Spot Krainy Wielkich Jezior wpisuje się w trend, który jest obecnie na topie – work-life integration. 

Nowy trend work-life integration

Ta koncepcja polega na przenikaniu się świata zawodowego i osobistego w naturalny sposób. Warmia i Mazury są idealną do tego scenerią. Realizatorzy przekonują, że jest to miejsca doskonałe na własny biznes. Coraz więcej osób łączy tu pracę zdalną i wypoczynek, coraz więcej decyduje się też na przeprowadzkę w ten region.

Świetne skomunikowanie regionu 

Warto wspomnieć o idealnym położeniu województwa. Znajduje się ono przy wschodniej granicy Unii Europejskiej, niedaleko projektowanych autostrad A1 i Via Baltica. Są i będą tu kolejne drogi ekspresowe i krajowe, mają powstać zmodernizowane sieci kolejowe. Kolejne plusy to Port Morski i Port Lotniczy Olsztyn-Mazury.

Warmia i Mazury. Zielone Płuca Polski

Na pierwszym planie jest też malowniczość regionu i przyroda. Warmia i Mazury znane są jako Zielone Płuca Polski. Są tu obszerne kompleksy leśne, m.in. Puszcza Piska, są też parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Region słynie z jezior – jest ich tutaj około 2600. Zachęcają do spacerów i relaksu, ale też do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Połączenie zalet inwestycyjnych z malowniczością i urokiem natury to idealne połączenie i sposób na udany work-life integration.

Kar, f: Romuald_Gałęcki / pixabay

Może zainteresuje Cię też